184 دانشجو

نت موسیقی زبان مشترک همه موزیسین های دنیاست. توانایی نت خوانی و نت نویسی هم برای هر موسیقی دانی واجبه.  هدف من این بود که مجموعه ای رو درست کنم که از سیر تا پیاز نت خوانی رو به هنرجو های عزیز درس بده.

فرض من بر این بوده که کسی که این آموزش ها رو می بینه هیچ دانش و تجربه ای در موسیقی نداره.  در این دوره همه قسمت های مربوط به نت خوانی مقدماتی که توسط موزیک فور لایف گرد آوری و تولید شده رو می تونید مشاهده کنید.

از پایه ای ترین قسمت شروع کنید چون خیلی خیلی مهمه، باید بدونید نت های موسیقی اصلا چی هستن و از کجا میان، بعد به ترتیب آموزش هارو یاد بگیرید. در ادامه ی عنوان هر جلسه، خلاصه ای از مطالب اون جلسه رو می تونید مشاهده کنید.

این دوره کاملا رایگان رو به شما هنرجویان گرامی تقدیم می کنم.

تمامی مطالب این دوره توسط خودم گردآوری، ترتیب بندی، نوشته و ساخته شده(تمامی مثال ها و نت ها و …) و به شما اطمینان می دم که برای یادگیری این مطالب در آموزشگاه های موسیقی باید صد ها هزار تومن هزینه کنید و برید و بیاید (تازه اگه معلم ها این مطالب رو خودشون بلد باشند که متاسفانه اکثرا بلد نیستند).

اگه این دوره رایگان و مطالب وبسایت براتون به هر نحوی مفید بوده خیلی خوشحال میشم از لینک زیر که صفحه حمایت مالیم هست ازم حمایت کنید ♥

حمایت از موزیک فور لایف/گیم یار

 • جلسه اول

  نت های موسیقی اصلا چی هستن و از کجا میان، چه چیزی نت هارو از هم متمایز می کنه، چند تا نت داریم، نت های بمل دار و دیز دار چی هستند، اکتاو چیه و ...

 • جلسه دوم

  قسمت های مختلف تشکیل دهنده خط موسیقی چیا هستن و نگاهی مختصر و مفید به هر بخش می کنیم تا بعدا به طور مفصل به هر کدوم بپردازیم. حامل موسیقی، میزان، کلید، تمپو، کسر میزان و .. چیا هستن

 • جلسه سوم

  موقعیت نت روی حامل موسیقی نشون دهنده چیه، نت های بمل دار و دیز دار چطور نشون داده میشن، علامت بکار چیه و همچنین اشاره ای به اکتاو روی حامل موسیقی می کنیم.

 • جلسه چهارم

  با شکل های مختلف نت ها (نت گرد، نت سفید،نت سیاه، نت چنگ و ...) آشنا می شیم و می فهمیم که شکل نت، کشش یا همون ارزش زمانی نت رو مشخص می کنه. همچنین با خطوط اتحاد و اتصال و نت های نقطه دار آشنا می شیم.

 • جلسه پنجم

  به معرفی تمپو می پردازیم و هم چنین در باره مترونوم، روش کار کردن باهاش و اهمیتش در نت خوانی و تمرین موسیقی مطالب مورد نیاز رو گردآوری کردیم.

 • جلسه ششم

  در این قسمت از آموزش نت خوانی به قسمت شیرین و مهم کسر میزان می رسیم و می فهمیم کسر میزان چیه.

 • جلسه هفتم

  در این جلسه به سکوت ها و علامت های سکوت می پردازیم.

 • جلسه هشتم

  نت های موسیقی به زبان انگلیسی و اهمیت دونستنشون

رایگان